Cena

4691459
14691459

Značky

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 44
419 001 a 1431 koi 13su 1482/XS
Lékařský plášť koi pánský, 5 kapes, bílá, polyester, strečový kepr, rukáv, menžety, kontrastní potisk, švy, rozparky, Męski płaszcz medyczny Koi, 5 kieszeni, biały, poliester, elastyczny diagonal, rękaw, mankiety, kontrastowy nadruk, szwy, rozcięcia 1476/XS
44 položek celkem

V této kategorii naleznete široký výběr oblečení pro zdravotnické profesionály. Ať už pracujete jaké lékař/ka, sestra, záchranář/ka, nebo se věnujete fyzioterapii, zubnímu lékařství, či dentální hygieně, u nás si určitě vyberete. Nabízíme kvalitní a pohodlné zdravotnické oblečení od nejlepších značek - v Česku šité INFINITE MedStyle, nebo americké Koi, Cherokee, Dickies a další. Naše zdravotnické oděvy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno se udržují. Vlastní produkty značky INFINITE MedStyle kompletně vyrábíme v České republice.

V nabídce najdete nejen barevné zdravotnické haleny se vzorem, ale i bílou a jednobarevnou klasiku, kalhoty několika střihů, pláště, sakopláště a šaty. Vše doplní pohodlné bílé i barevné pracovní boty, vtipné medicínské ponožky a další doplňky. Vyberte si z naší široké nabídky, která zahrnuje různé velikosti, barvy a styly, ať už hledáte klasický, moderní nebo elegantní vzhled!