Náš příběh

Poznejte příběh INFINITE MedStyle

Příběh INFINITE

Značka INFINITE MedStyle se začala rodit v roce 2016, kdy si tři studenti medicíny na anatomickém pitevním kroužku řekli, že chtějí změnit oblékání českých zdravotníků.

Rozhodli se jej zlepšit a dělat trochu po svém. rozhodli se nabídnout každému něco víc. A tak vznikla myšlenka... Myšlenka na zlepšení oblékání nejen nás samotných, ale i kolegů, ať už v rámci studia nebo po něm. Vytváření vlastních produktů v České republice, které svému majiteli budou dělat radost a zpříjemní mu těžkou práci. Zanedlouho poté vznikl první plášť INFINITE MedStyle, plášť s voděodolnou úpravou a černými elegantními detaily. A tak jsme začali.

Kde si o nás přečtete/poslechnete?

Rozhovor Shoptet: „Přinesli jsme módu do českého zdravotnictví,“ říká trojice lékařů. Teď chce INFINITE MedStyle obléknout celou Evropu

Podcast Po medině: Ortoped a podnikatel Filip Toman: „Zašedlé a zmačkané pláště jsou pro lékaře nedůstojné, tam to všechno začalo.“

 Podcast LFHK Medicast s Filipem: Ortopedie obor pro kutily


INFINITE MedStyle nyní

Naší vizí je spolu s Vámi změnit oblékání zdravotníků.

Nadále se snažíme rozvíjet a vytvářet nové produkty s důrazem na podporu místních firem. Kvalitní produkty, které budou vypadat profesionálně a dělat radost nejen zdravotníkům, ale i pacientům. Chceme dopřát každému, aby byl nejlepší již na první pohled!

Náš tým

MUDr. Filip Toman
MUDr. Matěj Samec
MUDr. Pavel Borský

MUDr. Filip Toman

Filip je velký kutil a měl již od mala sen stát se ortopedem.

V ortopedii se potkává zručnost se smyslem lékařské profese, a to pomáhání druhým. V jeho rozhodnutí ho podporoval a formoval dědeček, který byl jeho velkým vzorem. Vystudoval Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Ve svém volném čase rád vaří, sportuje a buduje nové projekty. Jeho největší radostí je posouvání věcí o krok dál a vytváření nových hodnot. Jeho snem je tvorba špičkových produktů a služeb pro zdravotníky na celém světě.

Ve firmě má na starosti marketing, sponzoring studentských spolků a rozvoj firmy.

MUDr. Matěj Samec

Matěj si zvolil medicínu proto, že nepřišel na žádné smyslupnější povolání, které by ho naplňovalo.

Nebál se této výzvy a vystudoval Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Uvědomuje si důležitost důvěry pacienta v lékaře, danou nejen postojem lékaře, ale i jeho vzhledem a proto se rozhodl změnit oblékání lékařů. Rád sportuje, čte dobré knížky a zajímá se o psychologii. Jeho dalším snem je vzdělávat mladé lékaře a studenty a přispět tak ke zvýšení kvality našeho zdravotnictví.

Matěj zajišťuje spolupráci s dodavateli, vývoj a zařazování nových produktů.

MUDr. Pavel Borským, Ph.D.

Zdraví považuje za to nejdůležitější, co v životě máme a tak je rád, když může pracovat na tom, jak ho lidem zlepšit.

Pavel vystudoval Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Medicínu si vybral, protože chtěl, aby jeho práce měla smysl. Kromě povolání lékaře se věnuje výzkumu stárnutí, a to jeho zpomalení nebo dokonce zastavení. Ve svém volném čase rád cestuje, sportuje, čte a věnuje se rodině.

V naší firmě zajišťuje strategie, analýzy a investice.