Nejčastější dotazy

Nesedí mi vybraná velikost, jak mohu zboží vyměnit?
Navštivte formulář na našich stránkách, který Vás navede, jak postupovat. Formulář k výměně zboží naleznete pod tímto odkazem: https://www.infinitemedstyle.cz/vratky-reklamace/

Do formuláře stačí zadat číslo Vaší objednávky a e-mail, pod kterým jste zboží objednávali. Do poznámky uveďte, za jakou velikost byste si přáli zboží vyměnit.

 

Chci zboží vrátit, jak to mám udělat?
Mrzí nás, že zboží chcete vrátit. Jestliže jste se tak rozhodli, navštivte náš webový formulář, který Vám poradí, jak postupovat. Formulář k vrácení zboží naleznete na tomto odkazu: https://www.infinitemedstyle.cz/vratky-reklamace/

Do formuláře stačí zadat číslo Vaší objednávky a e-mail, pod kterým jste zboží objednávali. Automaticky Vám bude vygenerován štítek, který vytisknete a nalepíte na zabalené zboží a odnesete do jakékoliv pobočky Zásilkovny. Jakmile balíček dorazí k nám, vrátíme Vám peníze.

Můžete vrátit část nebo celou objednávku. Budeme rádi, pokud nám napíšete, co můžeme do příště zdokonalit, aby zboží sedlo i Vám!

 

Mohu zboží vrátit zdarma?
Ano, do 30 dní od doručení objednávky ji můžete na naše náklady vrátit zpátky. V případě výměny velikosti oblečení náklady za nové poštovné již neproplácíme.

 

Jak mohu zboží reklamovat?
Pokud Vám dorazilo poškozené zboží, určitě se na nás neváhejte obrátit. Zboží lze po uznání reklamace vyměnit za nový produkt nebo Vám za poškozený produkt vrátíme peníze. Reklamaci lze uskutečnit skrze formulář na našich stránkách.
Formulář pro reklamaci zboží najdete na tomto odkazu:
https://www.infinitemedstyle.cz/vratky-reklamace/

 

Kdy mi zboží dorazí?
Zboží odesíláme do druhého dne od vytvoření objednávky. Standardní doba doručení objednávky je 2-5 pracovních dní. Od předání balíčku přepravci doručení již nemůžeme uspíšit, rychlost doručení záleží na momentální vytíženosti dané přepravní společnosti.

 

Stále mi nepřišel balíček, co mám dělat?
Zboží se mohlo zdržet na cestě, proto prosíme o Vaši trpělivost. Pohyb balíčku lze sledovat skrze trasovací číslo Zásilkovny. Trasovací číslo obdržíte v mobilní aplikaci Zásilkovna, e-mailem či SMS zprávou.

Pokud už je to delší doba, určitě se na nás neváhejte obrátit skrze náš e-mail: info@infinitemedstyle.cz

 

Nepřišla mi faktura, ale chci/potřebuji ji. Jak ji získám?
Náš systém faktury generuje a automaticky rozesílá e-mailem. Někdy se může vloudit chyba a Vaše faktura může například skončit ve spamu nebo nedorazí při chybně zadané e-mailové adrese.

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nedorazila, velmi rádi Vám ji pošleme. Obraťte se na nás skrze e-mailovou adresu info@infinitemedstyle.cz, obratem Vám ji zašleme.

 

Kde najdu velikostní tabulku?
Velikostní tabulka je uvedená jako samotná fotografie u produktu (stačí tedy prolistovat galerii až k ní) nebo ji najdete níže v popisu produktu.

 

Co znamená označení „Na dotaz“?
Takový produkt momentálně nemáme ve skladu, je ve výrobě, šije se, je na cestě a pracujeme na tom, aby znovu skladem byl. Napište nám na info@infinitemedstyle.cz, pokud máte o produkt zájem a my Vám dáme vědět, za jak dlouho může být u Vás.

 

Na kolik stupňů mohu prát oblečení?
Praní oblečení se odvíjí od typu materiálu, ze kterého je vyrobeno. Na kolik stupňů můžete vyprat konkrétní kousek oblečení naleznete v popisu daného produktu či přímo na etiketě zboží.

 

Zasíláme objednávky na Slovensko?
Ano, na pobočku Zásilkovny či na Vámi zvolenou doručovací adresu. Platbu objednávky lze rovněž uhradit v eurech.

 

Mohu objednávku zaplatit v eurech?
Ano, objednávky lze zaplatit i v eurech, stačí web přenastavit na anglickou či slovenskou verzi v pravé horní části webu.

 

V čem jsou MDF fonendoskopy lepší než Littmann?
MDF fonendoskopy jsou kvalitní fonendoskopy vyráběné u našeho partnera v USA. Máme tu čest být jediným prodejcem těchto stetoskopů v ČR a na Slovensku. Můžete si vybrat od jednoduchých, spolehlivých kousků až po designové vyrobené v titanové tvrdosti. Vybrat si můžete z různých typů, ať už pediatrických, kardiologických nebo titanových, které jsou nejlehčí. Celkově jsou fonendoskopy od výrobce MDF Instruments lehčí než fonendoskopy Littmann. Disponují kvalitními poslechovými vlastnostmi a dlouhou dobu výdrží. 

Velkou výhodou je možnost výměnných náhradních dílů a doživotní zárukou zdarma. 

Pokud by Vás zajímaly konkrétní informace o jednotlivých řadách fonendoskopů MDF Instruments, neváhejte si přečíst náš článek Jak si vybrat fonendoskop.

 

Nenašli jste odpověď na svou otázku?
Neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese: info@infinitemedstyle.cz