Tonometr MDF Bravata

Vysoce přesný mechanický manometr se standardní dospělou i dětskou manžetou.

 

 

Skladem
Kód: MDF848XPD11
Značka: MDF Instruments
2 799 Kč 2 313,22 Kč bez DPH
Kategorie: Tlakoměry
Hmotnost: 0.4 kg

MDF® Bravata® manometr

MDF Bravata manometr je společným dílem dvou renomovaných mistrů, společnosti MDF® Instruments a Bachmaier & Klemmer™.

Manometr německé kvality s tlakem 300 mmHg v nylonovém pouzdru odolném proti oděru a vlhkosti s boční kapsou na háček a identifikační visačkou.

Obsahuje standardní manžetu pro dospělého a dětského pacienta.

Vysoce přesný strojek německé výroby a léty prověřená ruční práce a pečlivé inženýrství společnosti MDF dělají z tohoto modelu přístroj, který nemá obdoby.

 

Tlakoměr od společnosti Bachmaier & Klemmer™ je vybaven mimořádně velkým měřítkem, které zajišťuje snadné a přesné odečty. Lehké pouzdro a rámeček jsou vyrobeny z termoplastu absorbujícího vysoké rázy.

 

Tento certifikovaný manometr s tlakem 300 mmHg si zachovává přesnost +/- 3 mmHg (průmyslový standard). A to bez nutnosti použití kolíčkové zarážky, kterou ostatní používají k tomu, aby jehla nepřekročila nulu a nedostala se mimo tyto standardizované meze.

Každá jednotka je více než 3 000krát testována na zátěž a kalibrována v šesti tlakových bodech (60, 120, 180, 240 a 300 mmHg), aby byla zajištěna přesnost v celém spektru pacientů.

 

Nafukovací baňka je vyrobena z hypoalergenního PVC bez latexu s vysokou hustotou, které je odolné proti praskání a nelepí se.

Lze ji snadno vyjmout a rychle vyčistit pro hygieničtější praxi.

 

Manžeta s jednou hadičkou je kompatibilní se všemi podobnými systémy pro měření krevního tlaku MDF®. Manžeta z vysokomolekulárního nylonu je odolná proti oděru a vlhkosti. Souprava Iconica® obsahuje manžetu ve velikosti pro dospělé i pro děti.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: